STPS1L60A
DigiKeys produktnummer
497-2463-2-ND - Tape og spole (TR)
497-2463-1-ND - Båndavsnitt (CT)
497-2463-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
STPS1L60A
Beskrivelse
DIODE SCHOTTKY 60V 1A DO214AC
Produsentens standard leveringstid
15 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Dioder 60 V 1A Overflatemontering DO-214AC (SMA)
EDA-/CAD-modeller
STPS1L60A Modeller
Kategori
Hurtighet
Hurtig gjenoppretting =< 500ns, > 200mA (Io)
Produsent
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
50 µA @ 60 V
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Delestatus
Aktiv
Leverandørens enhetsforpakning
DO-214AC (SMA)
Spenning - DC omvendt (Vr) (maks)
60 V
Driftstemperatur - kobling
150°C (maks)
Strøm - gjennomsnitt korrigert (Io)
1A
Baseproduktnummer
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
570 mV @ 1 A