STPS1L30MF
DigiKeys produktnummer
497-8026-2-ND - Tape og spole (TR)
497-8026-1-ND - Båndavsnitt (CT)
497-8026-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
STPS1L30MF
Beskrivelse
DIODE SCHOTTK 30V 1A STMITE FLAT
Produsentens standard leveringstid
15 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Dioder 30 V 1A Overflatemontering STmite flat
EDA-/CAD-modeller
STPS1L30MF Modeller
Kategori
Hurtighet
Hurtig gjenoppretting =< 500ns, > 200mA (Io)
Produsent
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
390 µA @ 30 V
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Delestatus
Aktiv
Leverandørens enhetsforpakning
STmite flat
Spenning - DC omvendt (Vr) (maks)
30 V
Driftstemperatur - kobling
150°C (maks)
Strøm - gjennomsnitt korrigert (Io)
1A
Baseproduktnummer
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
390 mV @ 1 A