STPS15L30CDJFTR
DigiKeys produktnummer
497-10102-2-ND - Tape og spole (TR)
497-10102-1-ND - Båndavsnitt (CT)
497-10102-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
STPS15L30CDJFTR
Beskrivelse
DIODE ARR SCHOTTKY 30V POWERFLAT
Produsentens standard leveringstid
15 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Diodematrise 1 par felles katode 30 V 7,5A Overflatemontering 8-PowerVDFN
EDA-/CAD-modeller
STPS15L30CDJFTR Modeller
Kategori
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
480 mV @ 7.5 A
Produsent
STMicroelectronics
Hurtighet
Hurtig gjenoppretting =< 500ns, > 200mA (Io)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
1 mA @ 30 V
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur - kobling
150°C (maks)
Diodekonfigurasjon
1 par felles katode
Monteringstype
Overflatemontering
Teknologi
Schottky
Kapsling
8-PowerVDFN
Spenning - DC omvendt (Vr) (maks)
30 V
Leverandørens enhetsforpakning
PowerFlat™ (5x6)
Strøm - gjennomsnitt korrigert (Io) (per diode)
7,5A