STPS10150CG-TR
DigiKeys produktnummer
497-6571-2-ND - Tape og spole (TR)
497-6571-1-ND - Båndavsnitt (CT)
497-6571-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
STPS10150CG-TR
Beskrivelse
DIODE ARRAY SCHOTT 150V 5A D2PAK
Produsentens standard leveringstid
25 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Diodematrise 1 par felles katode 150 V 5A Overflatemontering TO-263-3, D2PAK (2 ledere + plate), TO-263AB
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
STPS10150CG-TR Modeller
Kategori
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
920 mV @ 5 A
Produsent
STMicroelectronics
Hurtighet
Hurtig gjenoppretting =< 500ns, > 200mA (Io)
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
2 µA @ 150 V
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur - kobling
175°C (maks)
Diodekonfigurasjon
1 par felles katode
Monteringstype
Overflatemontering
Teknologi
Schottky
Kapsling
TO-263-3, D2PAK (2 ledere + plate), TO-263AB
Spenning - DC omvendt (Vr) (maks)
150 V
Leverandørens enhetsforpakning
D2PAK
Strøm - gjennomsnitt korrigert (Io) (per diode)
5A