STP7N60M2
DigiKeys produktnummer
497-13975-5-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
STP7N60M2
Beskrivelse
MOSFET N-CH 600V 5A TO220
Produsentens standard leveringstid
18 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
N-kanal 600 V 5A (Tc) 60W (Tc) Gjennomgående hull TO-220
EDA-/CAD-modeller
STP7N60M2 Modeller
Kategori
Vgs(th) (maks) ved Id
4V ved 250µA
Produsent
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
8.8 nC @ 10 V
Serie
Vgs (maks)
±25V
Emballasje
Rør
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
271 pF @ 100 V
Delestatus
Aktiv
Effekttap (maks)
60W (Tc)
FET-type
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Teknologi
Monteringstype
Gjennomgående hull
Drain til Source-spenning
600 V
Leverandørens enhetsforpakning
TO-220
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Kapsling
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On)
10V
Baseproduktnummer
Rds på (maks) ved Id, Vgs
950mOhm ved 2.5A, 10V