STP20N90K5
DigiKeys produktnummer
497-17087-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
STP20N90K5
Beskrivelse
MOSFET N-CH 900V 20A TO220
Produsentens standard leveringstid
18 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
N-kanal 900 V 20A (Tc) 250W (Tc) Gjennomgående hull TO-220
EDA-/CAD-modeller
STP20N90K5 Modeller
Kategori
Vgs(th) (maks) ved Id
5V ved 100µA
Produsent
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
40 nC @ 10 V
Serie
Vgs (maks)
±30V
Emballasje
Rør
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
1500 pF @ 100 V
Delestatus
Aktiv
Effekttap (maks)
250W (Tc)
FET-type
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Teknologi
Monteringstype
Gjennomgående hull
Drain til Source-spenning
900 V
Leverandørens enhetsforpakning
TO-220
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Kapsling
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On)
10V
Baseproduktnummer
Rds på (maks) ved Id, Vgs
250mOhm ved 10A, 10V