STP19NM50N
DigiKeys produktnummer
497-STP19NM50N-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
STP19NM50N
Beskrivelse
MOSFET N-CH 500V 14A TO220AB
Produsentens standard leveringstid
18 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
N-kanal 500 V 14A (Tc) 110W (Tc) Gjennomgående hull TO-220
EDA-/CAD-modeller
STP19NM50N Modeller
Kategori
Vgs(th) (maks) ved Id
4V ved 250µA
Produsent
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
34 nC @ 10 V
Serie
Vgs (maks)
±25V
Emballasje
Rør
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
1000 pF @ 50 V
Delestatus
Aktiv
Effekttap (maks)
110W (Tc)
FET-type
Driftstemperatur
150°C (TJ)
Teknologi
Monteringstype
Gjennomgående hull
Drain til Source-spenning
500 V
Leverandørens enhetsforpakning
TO-220
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Kapsling
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On)
10V
Baseproduktnummer
Rds på (maks) ved Id, Vgs
250mOhm ved 7A, 10V