STP11NM60FD
DigiKeys produktnummer
497-3180-5-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
STP11NM60FD
Beskrivelse
MOSFET N-CH 600V 11A TO220AB
Produsentens standard leveringstid
16 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
N-kanal 600 V 11A (Tc) 160W (Tc) Gjennomgående hull TO-220
EDA-/CAD-modeller
STP11NM60FD Modeller
Kategori
Rds på (maks) ved Id, Vgs
450mOhm ved 5.5A, 10V
Produsent
Vgs(th) (maks) ved Id
5V ved 250µA
Serie
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
40 nC @ 10 V
Emballasje
Rør
Vgs (maks)
±30V
Delestatus
Aktiv
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
900 pF @ 25 V
FET-type
Effekttap (maks)
160W (Tc)
Teknologi
Monteringstype
Gjennomgående hull
Drain til Source-spenning
600 V
Leverandørens enhetsforpakning
TO-220
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Kapsling
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On)
10V