STP100NF04
DigiKeys produktnummer
497-7497-5-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
STP100NF04
Beskrivelse
MOSFET N-CH 40V 120A TO220AB
Produsentens standard leveringstid
11 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
N-kanal 40 V 120A (Tc) 300W (Tc) Gjennomgående hull TO-220
EDA-/CAD-modeller
STP100NF04 Modeller
Kategori
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
150 nC @ 10 V
Produsent
Vgs (maks)
±20V
Serie
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
5100 pF @ 25 V
Effekttap (maks)
300W (Tc)
Driftstemperatur
-55°C – 175°C (TJ)
FET-type
Grad
Bilteknikk
Teknologi
Godkjenning
AEC-Q101
Drain til Source-spenning
40 V
Monteringstype
Gjennomgående hull
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Leverandørens enhetsforpakning
TO-220
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On)
10V
Kapsling
Rds på (maks) ved Id, Vgs
4.6mOhm ved 50A, 10V
Baseproduktnummer
Vgs(th) (maks) ved Id
4V ved 250µA