STP100N6F7
DigiKeys produktnummer
497-15888-5-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
STP100N6F7
Beskrivelse
MOSFET N-CH 60V 100A TO220
Produsentens standard leveringstid
21 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
N-kanal 60 V 100A (Tc) 125W (Tc) Gjennomgående hull TO-220
EDA-/CAD-modeller
STP100N6F7 Modeller
Kategori
Vgs(th) (maks) ved Id
4V ved 250µA
Produsent
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
30 nC @ 10 V
Serie
Vgs (maks)
±20V
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
1980 pF @ 25 V
Effekttap (maks)
125W (Tc)
FET-type
Driftstemperatur
-55°C – 175°C (TJ)
Drain til Source-spenning
60 V
Leverandørens enhetsforpakning
TO-220
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Kapsling
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On)
10V
Baseproduktnummer
Rds på (maks) ved Id, Vgs
5.6mOhm ved 50A, 10V