STM32L152CBT6
DigiKeys produktnummer
497-11197-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
STM32L152CBT6
Beskrivelse
IC MCU 32BIT 128KB FLASH 48LQFP
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
ARM® Cortex®-M3 STM32L1 Mikrostyringer IC 32-biters 32MHz 128KB (128K x 8) FLASH 48-LQFP (7x7)
EDA-/CAD-modeller
STM32L152CBT6 Modeller
EEPROM-størrelse
4K x 8
RAM-størrelse
16K x 8
Delestatus
Ikke for nye utførelser
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
1,8V – 3,6V
Dataomformere
A/D 16x12b; D/A 2x12b
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Hurtighet
32MHz