STM32L151QEH6
DigiKeys produktnummer
497-17520-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
STM32L151QEH6
Beskrivelse
IC MCU 32BIT 512KB FLSH 132UFBGA
Produsentens standard leveringstid
20 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
ARM® Cortex®-M3 STM32L1 Mikrostyringer IC 32-biters 32MHz 512KB (512K x 8) FLASH 132-UFBGA (7x7)
EDA-/CAD-modeller
STM32L151QEH6 Modeller
EEPROM-størrelse
16K x 8
RAM-størrelse
80K x 8
Delestatus
Aktiv
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
1,8V – 3,6V
Dataomformere
A/D 40x12b; D/A 2x12b
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Hurtighet
32MHz