STM32L151CCU6TR
DigiKeys produktnummer
497-19017-2-ND - Tape og spole (TR)
497-19017-1-ND - Båndavsnitt (CT)
497-19017-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
STM32L151CCU6TR
Beskrivelse
IC MCU 32BIT 256KB FLSH 48UFQFPN
Produsentens standard leveringstid
20 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
ARM® Cortex®-M3 STM32L1 Mikrostyringer IC 32-biters 32MHz 256KB (256K x 8) FLASH 48-UFQFPN (7x7)
EDA-/CAD-modeller
STM32L151CCU6TR Modeller
EEPROM-størrelse
8K x 8
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
RAM-størrelse
32K x 8
Delestatus
Aktiv
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
1,8V – 3,6V
Dataomformere
A/D 14x12b; D/A 2x12b
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Hurtighet
32MHz