STM32L151CCT6TR
DigiKeys produktnummer
497-19371-2-ND - Tape og spole (TR)
497-19371-1-ND - Båndavsnitt (CT)
497-19371-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
STM32L151CCT6TR
Beskrivelse
IC MCU 32BIT 256KB FLASH 48LQFP
Produsentens standard leveringstid
20 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
ARM® Cortex®-M3 STM32L1 Mikrostyringer IC 32-biters 32MHz 256KB (256K x 8) FLASH 48-LQFP (7x7)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
STM32L151CCT6TR Modeller
Produktegenskaper
Filtrer lignende produkter
Kategori
Programminnestørrelse
Produsent
Programminnetype
FLASH
Serie
EEPROM-størrelse
8K x 8
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
RAM-størrelse
32K x 8
Delestatus
Aktiv
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
1,8V – 3,6V
DigiKey-programmerbar
Ikke verifisert
Dataomformere
A/D 14x12b; D/A 2x12b
Kjerneprosessor
ARM® Cortex®-M3
Oscillatortype
Intern
Kjernestørrelse
32-biters
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Hurtighet
32MHz