STM32L151CBT6ATR
DigiKeys produktnummer
497-18826-2-ND - Tape og spole (TR)
497-18826-1-ND - Båndavsnitt (CT)
497-18826-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
STM32L151CBT6ATR
Beskrivelse
IC MCU 32BIT 128KB FLASH 48LQFP
Produsentens standard leveringstid
20 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
ARM® Cortex®-M3 STM32L1 Mikrostyringer IC 32-biters 32MHz 128KB (128K x 8) FLASH 48-LQFP (7x7)
EDA-/CAD-modeller
STM32L151CBT6ATR Modeller
EEPROM-størrelse
4K x 8
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
RAM-størrelse
32K x 8
Delestatus
Aktiv
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
1,8V – 3,6V
Dataomformere
A/D 16x12b; D/A 2x12b
Kjerneprosessor
ARM® Cortex®-M3
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Hurtighet
32MHz