STM32L151C8T6A
DigiKeys produktnummer
497-17514-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
STM32L151C8T6A
Beskrivelse
IC MCU 32BIT 64KB FLASH 48LQFP
Produsentens standard leveringstid
20 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
ARM® Cortex®-M3 STM32L1 Mikrostyringer IC 32-biters 32MHz 64KB (64K x 8) FLASH 48-LQFP (7x7)
EDA-/CAD-modeller
STM32L151C8T6A Modeller
EEPROM-størrelse
4K x 8
Emballasje
Brett
RAM-størrelse
32K x 8
Delestatus
Aktiv
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
1,8V – 3,6V
Dataomformere
A/D 16x12b; D/A 2x12b
Kjerneprosessor
ARM® Cortex®-M3
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Hurtighet
32MHz