STM32L072KZT6
DigiKeys produktnummer
497-19668-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
STM32L072KZT6
Beskrivelse
IC MCU 32BIT 192KB FLASH 32LQFP
Produsentens standard leveringstid
20 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
ARM® Cortex®-M0+ STM32L0 Mikrostyringer IC 32-biters 32MHz 192KB (192K x 8) FLASH 32-LQFP (7x7)
EDA-/CAD-modeller
STM32L072KZT6 Modeller
EEPROM-størrelse
6K x 8
Emballasje
Brett
RAM-størrelse
20K x 8
Delestatus
Aktiv
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
1,65V – 3,6V
Dataomformere
A/D 10x12b; D/A 2x12b
Kjerneprosessor
ARM® Cortex®-M0+
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Hurtighet
32MHz