STM32L072CZT6TR
DigiKeys produktnummer
497-STM32L072CZT6TR-ND - Tape og spole (TR)
497-STM32L072CZT6CT-ND - Båndavsnitt (CT)
497-STM32L072CZT6DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
STM32L072CZT6TR
Beskrivelse
IC MCU 32BIT 192KB FLASH 48LQFP
Produsentens standard leveringstid
20 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
ARM® Cortex®-M0+ STM32L0 Mikrostyringer IC 32-biters 32MHz 192KB (192K x 8) FLASH 48-LQFP (7x7)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
STM32L072CZT6TR Modeller
Produktegenskaper
Filtrer lignende produkter
Kategori
Programminnestørrelse
Produsent
Programminnetype
FLASH
Serie
EEPROM-størrelse
6K x 8
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
RAM-størrelse
20K x 8
Delestatus
Aktiv
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
1,65V – 3,6V
DigiKey-programmerbar
Ikke verifisert
Dataomformere
A/D 10x12b; D/A 2x12b
Kjerneprosessor
ARM® Cortex®-M0+
Oscillatortype
Intern
Kjernestørrelse
32-biters
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Hurtighet
32MHz