STM32L051K8T6TR
DigiKeys produktnummer
497-18809-2-ND - Tape og spole (TR)
497-18809-1-ND - Båndavsnitt (CT)
497-18809-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
STM32L051K8T6TR
Beskrivelse
IC MCU 32BIT 64KB FLASH 32LQFP
Produsentens standard leveringstid
20 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
ARM® Cortex®-M0+ STM32L0 Mikrostyringer IC 32-biters 32MHz 64KB (64K x 8) FLASH 32-LQFP (7x7)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
STM32L051K8T6TR Modeller
Produktegenskaper
Filtrer lignende produkter
Kategori
Programminnestørrelse
Produsent
Programminnetype
FLASH
Serie
EEPROM-størrelse
2K x 8
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
RAM-størrelse
8K x 8
Delestatus
Aktiv
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
1,65V – 3,6V
DigiKey-programmerbar
Ikke verifisert
Dataomformere
A/D 10x12b
Kjerneprosessor
ARM® Cortex®-M0+
Oscillatortype
Intern
Kjernestørrelse
32-biters
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Hurtighet
32MHz