STM32L051C8T6TR | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | STM32L051C8T6TR |
Beskrivelse | IC MCU 32BIT 64KB FLASH 48LQFP |
Produsentens standard leveringstid | 20 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | ARM® Cortex®-M0+ STM32L0 Mikrostyringer IC 32-biters 32MHz 64KB (64K x 8) FLASH 48-LQFP (7x7) |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | STM32L051C8T6TR Modeller |
Kategori | Programminnestørrelse |
Produsent | Programminnetype FLASH |
Serie | EEPROM-størrelse 2K x 8 |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | RAM-størrelse 8K x 8 |
Delestatus Aktiv | Spenning - forsyning (Vcc/Vdd) 1,65V – 3,6V |
DigiKey-programmerbar Ikke verifisert | Dataomformere A/D 10x12b |
Kjerneprosessor ARM® Cortex®-M0+ | Oscillatortype Intern |
Kjernestørrelse 32-biters | Driftstemperatur -40°C – 85°C (TA) |
Hurtighet 32MHz | Monteringstype Overflatemontering |