STM32L031F6P6TR | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | STM32L031F6P6TR |
Beskrivelse | IC MCU 32BIT 32KB FLASH 20TSSOP |
Produsentens standard leveringstid | 20 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | ARM® Cortex®-M0+ STM32L0 Mikrostyringer IC 32-biters 32MHz 32KB (32K x 8) FLASH 20-TSSOP |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | STM32L031F6P6TR Modeller |
Kategori | Programminnestørrelse |
Produsent | Programminnetype FLASH |
Serie | EEPROM-størrelse 1K x 8 |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | RAM-størrelse 8K x 8 |
Delestatus Aktiv | Spenning - forsyning (Vcc/Vdd) 1,8V – 3,6V |
DigiKey-programmerbar Verifisert | Dataomformere A/D 10x12b |
Kjerneprosessor ARM® Cortex®-M0+ | Oscillatortype Intern |
Kjernestørrelse 32-biters | Driftstemperatur -40°C – 85°C (TA) |
Hurtighet 32MHz | Monteringstype Overflatemontering |
Konnektivitet I2C, IrDA, LINbus, SPI, UART/USART | Leverandørens enhetsforpakning 20-TSSOP |
Tilleggsutstyr Spenningsfallregistrering/nullstilling (brown-out detect/reset), DMA, POR, PWM, WDT | Kapsling 20-TSSOP (0,173", 4,40mm bredde) |