STM32L011K4T6
DigiKeys produktnummer
497-17480-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
STM32L011K4T6
Beskrivelse
IC MCU 32BIT 16KB FLASH 32LQFP
Produsentens standard leveringstid
20 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
ARM® Cortex®-M0+ STM32L0 Mikrostyringer IC 32-biters 32MHz 16KB (16K x 8) FLASH 32-LQFP (7x7)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
STM32L011K4T6 Modeller
Produktegenskaper
Filtrer lignende produkter
Kategori
Programminnestørrelse
Produsent
Programminnetype
FLASH
Serie
EEPROM-størrelse
512 x 8
Emballasje
Brett
RAM-størrelse
2K x 8
Delestatus
Aktiv
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
1,65V – 3,6V
DigiKey-programmerbar
Ikke verifisert
Dataomformere
A/D 10x12b
Kjerneprosessor
ARM® Cortex®-M0+
Oscillatortype
Intern
Kjernestørrelse
32-biters
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Hurtighet
32MHz