STLQ020J18R
DigiKeys produktnummer
497-17712-2-ND - Tape og spole (TR)
497-17712-1-ND - Båndavsnitt (CT)
497-17712-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
STLQ020J18R
Beskrivelse
IC REG LIN 1.8V 200MA 4-FLIPCHIP
Produsentens standard leveringstid
28 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Fast 1 Utgang 200mA 4-FlipChip (0,77x0,77)
EDA-/CAD-modeller
STLQ020J18R Modeller
Kategori
Strøm - hvilestrøm (Iq)
1 µA
Produsent
Strøm - forsyning (maks)
150 µA
Digi-Reel®
PSRR
52dB – 45dB (100Hz – 10kHz)
Delestatus
Aktiv
Styringsfunksjoner
Aktivere
Utgangskonfigurasjon
Beskyttelsesfunksjoner
Overstrøm, Overtemperatur
Utgangstype
Driftstemperatur
-40°C – 125°C (TJ)
Antall regulatorer
1
Monteringstype
Overflatemontering
Spenning - inngang (maks)
5,5V
Kapsling
4-UFBGA, FCBGA
Spenning - utgang (min./fast)
1,8V
Leverandørens enhetsforpakning
4-FlipChip (0,77x0,77)
Spenningsbortfall (maks)
0.16V ved 200mA