STL90N6F7
DigiKeys produktnummer
497-15913-2-ND - Tape og spole (TR)
497-15913-1-ND - Båndavsnitt (CT)
497-15913-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
STL90N6F7
Beskrivelse
MOSFET N-CH 60V 90A POWERFLAT
Produsentens standard leveringstid
22 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
N-kanal 60 V 90A (Tc) 4,8W (Ta), 94W (Tc) Overflatemontering PowerFlat™ (5x6)
EDA-/CAD-modeller
STL90N6F7 Modeller
Kategori
Vgs(th) (maks) ved Id
4V ved 250µA
Produsent
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
25 nC @ 10 V
Serie
Vgs (maks)
±20V
Digi-Reel®
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
1600 pF @ 25 V
Delestatus
Aktiv
Effekttap (maks)
4,8W (Ta), 94W (Tc)
FET-type
Driftstemperatur
175°C (TJ)
Teknologi
Monteringstype
Overflatemontering
Drain til Source-spenning
60 V
Leverandørens enhetsforpakning
PowerFlat™ (5x6)
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Kapsling
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On)
10V
Baseproduktnummer
Rds på (maks) ved Id, Vgs
5.4mOhm ved 10.5A, 10V