STL7N10F7 | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | STL7N10F7 |
Beskrivelse | MOSFET N-CH 100V POWERFLAT |
Produsentens standard leveringstid | 15 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | N-kanal 100 V 7A (Tj) 2,9W (Ta), 50W (Tc) Overflatemontering PowerFlat™ (3,3x3,3) |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | STL7N10F7 Modeller |
Kategori | Vgs(th) (maks) ved Id 4.5V ved 250µA |
Produsent | Vgs Gate-lading (Qg) (maks) 14 nC @ 10 V |
Serie | Vgs (maks) ±20V |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds 920 pF @ 50 V |
Delestatus Aktiv | Effekttap (maks) 2,9W (Ta), 50W (Tc) |
FET-type | Driftstemperatur -55°C – 150°C (TJ) |
Teknologi | Monteringstype Overflatemontering |
Drain til Source-spenning 100 V | Leverandørens enhetsforpakning PowerFlat™ (3,3x3,3) |
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C | Kapsling |
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On) 10V | Baseproduktnummer |
Rds på (maks) ved Id, Vgs 35mOhm ved 3.5A, 10V |