STL70N4LLF5
DigiKeys produktnummer
497-10575-2-ND - Tape og spole (TR)
497-10575-1-ND - Båndavsnitt (CT)
497-10575-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
STL70N4LLF5
Beskrivelse
MOSFET N-CH 40V 70A POWERFLAT
Produsentens standard leveringstid
18 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
N-kanal 40 V 70A (Tc) 72W (Tc) Overflatemontering, Fuktbar side PowerFlat™ (5x6)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
STL70N4LLF5 Modeller
Kategori
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
13 nC @ 4.5 V
Produsent
Vgs (maks)
±22V
Serie
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
1800 pF @ 25 V
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Effekttap (maks)
72W (Tc)
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-55°C – 175°C (TJ)
FET-type
Grad
Bilteknikk
Teknologi
Godkjenning
AEC-Q101
Drain til Source-spenning
40 V
Monteringstype
Overflatemontering, Fuktbar side
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Leverandørens enhetsforpakning
PowerFlat™ (5x6)
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On)
4,5V, 10V
Kapsling
Rds på (maks) ved Id, Vgs
6.5mOhm ved 9A, 10V
Baseproduktnummer
Vgs(th) (maks) ved Id
1V ved 250µA