STL60P4LLF6
DigiKeys produktnummer
497-15480-2-ND - Tape og spole (TR)
497-15480-1-ND - Båndavsnitt (CT)
497-15480-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
STL60P4LLF6
Beskrivelse
MOSFET P-CH 40V 60A POWERFLAT
Produsentens standard leveringstid
16 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
P-kanal 40 V 60A (Tc) 100W (Tc) Overflatemontering PowerFlat™ (5x6)
EDA-/CAD-modeller
STL60P4LLF6 Modeller
Kategori
Vgs(th) (maks) ved Id
1V ved 250µA (min)
Produsent
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
34 nC @ 4.5 V
Serie
Vgs (maks)
±20V
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
3525 pF @ 25 V
Effekttap (maks)
100W (Tc)
FET-type
Driftstemperatur
175°C (TJ)
Drain til Source-spenning
40 V
Leverandørens enhetsforpakning
PowerFlat™ (5x6)
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Kapsling
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On)
4,5V, 10V
Baseproduktnummer
Rds på (maks) ved Id, Vgs
14mOhm ved 6.5A, 10V