STL56N3LLH5
DigiKeys produktnummer
497-11849-2-ND - Tape og spole (TR)
497-11849-1-ND - Båndavsnitt (CT)
497-11849-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
STL56N3LLH5
Beskrivelse
MOSFET N-CH 30V 56A POWERFLAT
Produsentens standard leveringstid
15 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
N-kanal 30 V 56A (Tc) 62,5W (Tc) Overflatemontering PowerFlat™ (5x6)
EDA-/CAD-modeller
STL56N3LLH5 Modeller
Kategori
Vgs(th) (maks) ved Id
1V ved 250µA
Produsent
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
6.5 nC @ 4.5 V
Serie
Vgs (maks)
+22V, -20V
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
950 pF @ 25 V
Effekttap (maks)
62,5W (Tc)
FET-type
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Drain til Source-spenning
30 V
Leverandørens enhetsforpakning
PowerFlat™ (5x6)
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Kapsling
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On)
4,5V, 10V
Baseproduktnummer
Rds på (maks) ved Id, Vgs
9mOhm ved 7.5A, 10V