STL40N10F7
DigiKeys produktnummer
497-13968-2-ND - Tape og spole (TR)
497-13968-1-ND - Båndavsnitt (CT)
497-13968-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
STL40N10F7
Beskrivelse
MOSFET N-CH 100V 40A POWERFLAT
Produsentens standard leveringstid
18 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
N-kanal 100 V 40A (Tc) 5W (Ta), 70W (Tc) Overflatemontering PowerFlat™ (5x6)
EDA-/CAD-modeller
STL40N10F7 Modeller
Kategori
Vgs(th) (maks) ved Id
4.5V ved 250µA
Produsent
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
19 nC @ 10 V
Serie
Vgs (maks)
±20V
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
1270 pF @ 50 V
Effekttap (maks)
5W (Ta), 70W (Tc)
FET-type
Driftstemperatur
-55°C – 175°C (TJ)
Drain til Source-spenning
100 V
Leverandørens enhetsforpakning
PowerFlat™ (5x6)
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Kapsling
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On)
10V
Baseproduktnummer
Rds på (maks) ved Id, Vgs
24mOhm ved 10A, 10V