STL140N4LLF5 | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | STL140N4LLF5 |
Beskrivelse | MOSFET N-CH 40V 140A POWERFLAT |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | N-kanal 40 V 140A (Tc) 80W (Tc) Overflatemontering PowerFlat™ (5x6) |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | STL140N4LLF5 Modeller |
Kategori | Vgs(th) (maks) ved Id 1V ved 250µA |
Produsent | Vgs Gate-lading (Qg) (maks) 45 nC @ 4.5 V |
Serie | Vgs (maks) ±22V |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds 5900 pF @ 25 V |
Delestatus Siste kjøpstidspunkt | Effekttap (maks) 80W (Tc) |
FET-type | Driftstemperatur -55°C – 150°C (TJ) |
Teknologi | Monteringstype Overflatemontering |
Drain til Source-spenning 40 V | Leverandørens enhetsforpakning PowerFlat™ (5x6) |
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C | Kapsling |
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On) 4,5V, 10V | Baseproduktnummer |
Rds på (maks) ved Id, Vgs 2.75mOhm ved 16A, 10V |