STL140N4LLF5 er tilgjengelig for kjøp, men er normalt ikke lagerført.
Tilgjengelige erstatninger:
Similar
Infineon Technologies
På lager: 4 421
Datablad
Similar
Infineon Technologies
På lager: 45 148
Datablad
Texas Instruments
onsemi
På lager: 427
Renesas Electronics Corporation
Vishay Siliconix
Taiwan Semiconductor Corporation
N-kanal 40 V 140A (Tc) 80W (Tc) Overflatemontering PowerFlat™ (5x6)
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.