STL130N8F7
DigiKeys produktnummer
497-13965-2-ND - Tape og spole (TR)
497-13965-1-ND - Båndavsnitt (CT)
497-13965-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
STL130N8F7
Beskrivelse
MOSFET N-CH 80V 130A POWERFLAT
Produsentens standard leveringstid
17 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
N-kanal 80 V 130A (Tc) 135W (Tc) Overflatemontering PowerFlat™ (5x6)
Kategori
Vgs(th) (maks) ved Id
4.5V ved 250µA
Produsent
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
96 nC @ 10 V
Serie
Vgs (maks)
±20V
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
6340 pF @ 40 V
Effekttap (maks)
135W (Tc)
FET-type
Driftstemperatur
-55°C – 175°C (TJ)
Drain til Source-spenning
80 V
Leverandørens enhetsforpakning
PowerFlat™ (5x6)
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Kapsling
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On)
10V
Baseproduktnummer
Rds på (maks) ved Id, Vgs
3.6mOhm ved 13A, 10V