STL130N6F7
DigiKeys produktnummer
497-15910-2-ND - Tape og spole (TR)
497-15910-1-ND - Båndavsnitt (CT)
497-15910-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
STL130N6F7
Beskrivelse
MOSFET N-CH 60V 130A POWERFLAT
Produsentens standard leveringstid
22 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
N-kanal 60 V 130A (Tc) 4,8W (Ta), 125W (Tc) Overflatemontering PowerFlat™ (5x6)
EDA-/CAD-modeller
STL130N6F7 Modeller
Kategori
Vgs(th) (maks) ved Id
4V ved 250µA
Produsent
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
42 nC @ 10 V
Serie
Vgs (maks)
±20V
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
2600 pF @ 25 V
Effekttap (maks)
4,8W (Ta), 125W (Tc)
FET-type
Driftstemperatur
-55°C – 175°C (TJ)
Drain til Source-spenning
60 V
Leverandørens enhetsforpakning
PowerFlat™ (5x6)
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Kapsling
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On)
10V
Baseproduktnummer
Rds på (maks) ved Id, Vgs
3.5mOhm ved 13A, 10V