STL130N6F7 | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | STL130N6F7 |
Beskrivelse | MOSFET N-CH 60V 130A POWERFLAT |
Produsentens standard leveringstid | 22 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | N-kanal 60 V 130A (Tc) 4,8W (Ta), 125W (Tc) Overflatemontering PowerFlat™ (5x6) |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | STL130N6F7 Modeller |
Kategori | Vgs(th) (maks) ved Id 4V ved 250µA |
Produsent | Vgs Gate-lading (Qg) (maks) 42 nC @ 10 V |
Serie | Vgs (maks) ±20V |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds 2600 pF @ 25 V |
Delestatus Aktiv | Effekttap (maks) 4,8W (Ta), 125W (Tc) |
FET-type | Driftstemperatur -55°C – 175°C (TJ) |
Teknologi | Monteringstype Overflatemontering |
Drain til Source-spenning 60 V | Leverandørens enhetsforpakning PowerFlat™ (5x6) |
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C | Kapsling |
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On) 10V | Baseproduktnummer |
Rds på (maks) ved Id, Vgs 3.5mOhm ved 13A, 10V |