STL120N8F7
DigiKeys produktnummer
497-16116-2-ND - Tape og spole (TR)
497-16116-1-ND - Båndavsnitt (CT)
497-16116-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
STL120N8F7
Beskrivelse
MOSFET N-CH 80V 120A POWERFLAT
Produsentens standard leveringstid
18 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
N-kanal 80 V 120A (Tc) 4,8W (Ta), 140W (Tc) Overflatemontering PowerFlat™ (5x6)
EDA-/CAD-modeller
STL120N8F7 Modeller
Kategori
Vgs(th) (maks) ved Id
4V ved 250µA
Produsent
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
60 nC @ 10 V
Serie
Vgs (maks)
±20V
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
4570 pF @ 25 V
Effekttap (maks)
4,8W (Ta), 140W (Tc)
FET-type
Driftstemperatur
-55°C – 175°C (TJ)
Drain til Source-spenning
80 V
Leverandørens enhetsforpakning
PowerFlat™ (5x6)
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Kapsling
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On)
10V
Baseproduktnummer
Rds på (maks) ved Id, Vgs
4.4mOhm ved 11.5A, 10V