STH65N050DM9-7AG
DigiKeys produktnummer
497-STH65N050DM9-7AGTR-ND - Tape og spole (TR)
497-STH65N050DM9-7AGCT-ND - Båndavsnitt (CT)
497-STH65N050DM9-7AGDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
STH65N050DM9-7AG
Beskrivelse
AUTOMOTIVE-GRADE N-CHANNEL 650 V
Produsentens standard leveringstid
22 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
N-kanal 650 V 51A (Tc) 266W (Tc) Overflatemontering H2PAK-7
Kategori
Vgs(th) (maks) ved Id
4.5V ved 250µA
Produsent
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
100 nC @ 10 V
Serie
Vgs (maks)
±30V
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
4680 pF @ 400 V
Effekttap (maks)
266W (Tc)
FET-type
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Teknologi
Grad
Bilteknikk
Drain til Source-spenning
650 V
Godkjenning
AEC-Q101
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On)
10V
Leverandørens enhetsforpakning
H2PAK-7
Rds på (maks) ved Id, Vgs
50mOhm ved 25,5A, 10V