STH240N10F7-6
DigiKeys produktnummer
497-15312-2-ND - Tape og spole (TR)
497-15312-1-ND - Båndavsnitt (CT)
497-15312-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
STH240N10F7-6
Beskrivelse
MOSFET N-CH 100V 180A H2PAK-6
Produsentens standard leveringstid
19 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
N-kanal 100 V 180A (Tc) 300W (Tc) Overflatemontering H2PAK-6
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
STH240N10F7-6 Modeller
Kategori
Vgs(th) (maks) ved Id
4.5V ved 250µA
Produsent
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
160 nC @ 10 V
Serie
Vgs (maks)
±20V
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
11550 pF @ 25 V
Effekttap (maks)
300W (Tc)
FET-type
Driftstemperatur
-55°C – 175°C (TJ)
Drain til Source-spenning
100 V
Leverandørens enhetsforpakning
H2PAK-6
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Kapsling
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On)
10V
Baseproduktnummer
Rds på (maks) ved Id, Vgs
2.5mOhm ved 60A, 10V