STGIPS40W60L1
DigiKeys produktnummer
497-13165-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
STGIPS40W60L1
Beskrivelse
IGBT IPM 600V 40A 22-PWRDIP MOD
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Effektdrivermoduler IGBT 1-faset 600 V 40 A 22-PowerDIP-modul (0,993", 25,23mm)
Kategori
Strøm
40 A
Spenning (V)
600 V
Kapsling
22-PowerDIP-modul (0,993", 25,23mm)