STGIPS14K60T er utfaset og produseres ikke lenger.
Tilgjengelige erstatninger:
MFR Recommended
STMicroelectronics
På lager: 155
Datablad
Effektdrivermoduler IGBT 3-faset 600 V 14 A 25-PowerDIP-modul (0,993", 25,23mm)
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
STGIPS14K60T
DigiKeys produktnummer
497-12251-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
STGIPS14K60T
Beskrivelse
IGBT IPM 600V 14A 25-PWRDIP MOD
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
EDA-/CAD-modeller
STGIPS14K60T Modeller
Produktegenskaper
Filtrer lignende produkter
Kategori
Strøm
14 A
Spenning (V)
600 V
Kapsling
25-PowerDIP-modul (0,993", 25,23mm)