STGIPS10K60T er utfaset og produseres ikke lenger.
Tilgjengelige erstatninger:
MFR Recommended
STMicroelectronics
På lager: 49
Datablad
Effektdrivermoduler IGBT 3-faset 600 V 10 A 25-PowerDIP-modul (0,993", 25,23mm)
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
STGIPS10K60T
DigiKeys produktnummer
497-12250-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
STGIPS10K60T
Beskrivelse
IGBT IPM 600V 10A 25-PWRDIP MOD
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Datablad
EDA-/CAD-modeller
STGIPS10K60T Modeller
Produktegenskaper
Filtrer lignende produkter
Kategori
Strøm
10 A
Produsent
STMicroelectronics
Spenning (V)
600 V
Serie
Spenning - isolasjon
2500Vrms
Emballasje
Rør
Monteringstype
Gjennomgående hull
Delestatus
Utdatert
Kapsling
25-PowerDIP-modul (0,993", 25,23mm)