STFW12N120K5
DigiKeys produktnummer
497-17908-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
STFW12N120K5
Beskrivelse
MOSFET N-CH 1200V 12A ISOWATT
Produsentens standard leveringstid
18 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
N-kanal 1200 V 12A (Tc) 63W (Tc) Gjennomgående hull TO-3PF
EDA-/CAD-modeller
STFW12N120K5 Modeller
Kategori
Vgs(th) (maks) ved Id
5V ved 100µA
Produsent
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
44.2 nC @ 10 V
Serie
Vgs (maks)
±30V
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
1370 pF @ 100 V
Effekttap (maks)
63W (Tc)
FET-type
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Drain til Source-spenning
1200 V
Leverandørens enhetsforpakning
TO-3PF
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Kapsling
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On)
10V
Baseproduktnummer
Rds på (maks) ved Id, Vgs
690mOhm ved 6A, 10V