STFI15N95K5
DigiKeys produktnummer
497-17092-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
STFI15N95K5
Beskrivelse
MOSFET N-CH 950V 7.5A I2PAKFP
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
N-kanal 950 V 7,5A (Ta) 30W Gjennomgående hull TO-281 (I2PAKFP)
Kategori
Vgs(th) (maks) ved Id
5V ved 100µA
Produsent
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
30 nC @ 10 V
Serie
Vgs (maks)
±30V
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
855 pF @ 10 V
Delestatus
Utdatert
Effekttap (maks)
30W
FET-type
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Drain til Source-spenning
950 V
Leverandørens enhetsforpakning
TO-281 (I2PAKFP)
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Kapsling
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On)
10V
Baseproduktnummer
Rds på (maks) ved Id, Vgs
500mOhm ved 5.5A, 10V