STF14NM50N
DigiKeys produktnummer
497-12569-5-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
STF14NM50N
Beskrivelse
MOSFET N-CH 500V 12A TO220FP
Produsentens standard leveringstid
18 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
N-kanal 500 V 12A (Tc) 25W (Tc) Gjennomgående hull TO-220FP
EDA-/CAD-modeller
STF14NM50N Modeller
Kategori
Vgs(th) (maks) ved Id
4V ved 100µA
Produsent
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
27 nC @ 10 V
Serie
Vgs (maks)
±25V
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
816 pF @ 50 V
Effekttap (maks)
25W (Tc)
FET-type
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Drain til Source-spenning
500 V
Leverandørens enhetsforpakning
TO-220FP
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Kapsling
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On)
10V
Baseproduktnummer
Rds på (maks) ved Id, Vgs
320mOhm ved 6A, 10V