STF10N80K5
DigiKeys produktnummer
497-15113-5-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
STF10N80K5
Beskrivelse
MOSFET N-CH 800V 9A TO220FP
Produsentens standard leveringstid
18 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
N-kanal 800 V 9A (Tc) 30W (Tc) Gjennomgående hull TO-220FP
EDA-/CAD-modeller
STF10N80K5 Modeller
Kategori
Vgs(th) (maks) ved Id
5V ved 100µA
Produsent
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
22 nC @ 10 V
Serie
Vgs (maks)
±30V
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
635 pF @ 100 V
Delestatus
Aktiv
Effekttap (maks)
30W (Tc)
FET-type
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Drain til Source-spenning
800 V
Leverandørens enhetsforpakning
TO-220FP
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Kapsling
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On)
10V
Baseproduktnummer
Rds på (maks) ved Id, Vgs
600mOhm ved 4.5A, 10V