STF100N6F7
DigiKeys produktnummer
497-15884-5-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
STF100N6F7
Beskrivelse
MOSFET N-CH 60V 46A TO220FP
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
N-kanal 60 V 46A (Tc) 25W (Tc) Gjennomgående hull TO-220FP
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
STF100N6F7 Modeller
Kategori
Vgs(th) (maks) ved Id
4V ved 250µA
Produsent
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
30 nC @ 10 V
Serie
Vgs (maks)
±20V
Emballasje
Rør
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
1980 pF @ 25 V
Delestatus
Siste kjøpstidspunkt
Effekttap (maks)
25W (Tc)
FET-type
Driftstemperatur
-55°C – 175°C (TJ)
Teknologi
Monteringstype
Gjennomgående hull
Drain til Source-spenning
60 V
Leverandørens enhetsforpakning
TO-220FP
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Kapsling
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On)
10V
Baseproduktnummer
Rds på (maks) ved Id, Vgs
5.6mOhm ved 23A, 10V