STEVAL-ISA055V2
DigiKeys produktnummer
497-8220-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
STEVAL-ISA055V2
Beskrivelse
EVAL BOARD FOR ST1S12
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
ST1S12 - DC/DC, Trinn ned 1 uisolert utgang Utganger evalueringskort
Kategori
Strøm – utgang
700mA
Produsent
STMicroelectronics
Spenning - inngang
2,5V – 5,5V
Emballasje
Boks
Regulatortopologi
Nedtransformering
Delestatus
Utdatert
Frekvens - omkobling
1,7MHz
Hovedformål
DC/DC, Trinn ned
Innhold
Kort
Utganger og type
1 uisolert utgang
Brukt IC/del
ST1S12
Utgangsspenning
3,3V