STD70NS04ZL er tilgjengelig for kjøp, men er normalt ikke lagerført.
Tilgjengelige erstatninger:
Similar
onsemi
På lager: 151
Datablad
Similar
onsemi
På lager: 103
Datablad
Infineon Technologies
På lager: 93 382
Infineon Technologies
På lager: 0
Renesas Electronics Corporation
N-kanal 33 V 70A (Tc) 110W (Tc) Overflatemontering DPAK
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
STD70NS04ZL
DigiKeys produktnummer
497-10411-2-ND - Tape og spole (TR)
Produsent
Produsentens produktnummer
STD70NS04ZL
Beskrivelse
MOSFET N-CH 33V 70A DPAK
Produsentens standard leveringstid
13 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
EDA-/CAD-modeller
STD70NS04ZL Modeller
Kategori
Vgs(th) (maks) ved Id
3V ved 1mA
Produsent
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
32 nC @ 5 V
Serie
Vgs (maks)
±20V
Emballasje
Tape og spole (TR)
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
1800 pF @ 25 V
Delestatus
Aktiv
Effekttap (maks)
110W (Tc)
FET-type
Driftstemperatur
-55°C – 175°C (TJ)
Teknologi
Monteringstype
Overflatemontering
Drain til Source-spenning
33 V
Leverandørens enhetsforpakning
DPAK
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Kapsling
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On)
5V, 10V
Baseproduktnummer
Rds på (maks) ved Id, Vgs
10.5mOhm ved 30A, 10V