STD70N10F4
DigiKeys produktnummer
497-8806-2-ND - Tape og spole (TR)
497-8806-1-ND - Båndavsnitt (CT)
497-8806-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
STD70N10F4
Beskrivelse
MOSFET N-CH 100V 60A DPAK
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
N-kanal 100 V 60A (Tc) 125W (Tc) Overflatemontering DPAK
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
STD70N10F4 Modeller
Kategori
Vgs(th) (maks) ved Id
4V ved 250µA
Produsent
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
85 nC @ 10 V
Serie
Vgs (maks)
±20V
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
5800 pF @ 25 V
Delestatus
Siste kjøpstidspunkt
Effekttap (maks)
125W (Tc)
FET-type
Driftstemperatur
-55°C – 175°C (TJ)
Teknologi
Monteringstype
Overflatemontering
Drain til Source-spenning
100 V
Leverandørens enhetsforpakning
DPAK
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Kapsling
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On)
10V
Baseproduktnummer
Rds på (maks) ved Id, Vgs
19.5mOhm ved 30A, 10V