STD47N10F7AG
DigiKeys produktnummer
497-STD47N10F7AGTR-ND - Tape og spole (TR)
497-STD47N10F7AGCT-ND - Båndavsnitt (CT)
497-STD47N10F7AGDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
STD47N10F7AG
Beskrivelse
MOSFET N-CH 100V 45A DPAK
Produsentens standard leveringstid
15 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
N-kanal 100 V 45A (Tc) 60W (Tc) Overflatemontering DPAK
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
STD47N10F7AG Modeller
Kategori
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
25 nC @ 10 V
Produsent
Vgs (maks)
±10V
Serie
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
1640 pF @ 50 V
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Effekttap (maks)
60W (Tc)
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-55°C – 175°C (TJ)
FET-type
Grad
Bilteknikk
Teknologi
Godkjenning
AEC-Q101
Drain til Source-spenning
100 V
Monteringstype
Overflatemontering
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Leverandørens enhetsforpakning
DPAK
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On)
10V
Kapsling
Rds på (maks) ved Id, Vgs
18mOhm ved 22.5A, 10V
Baseproduktnummer
Vgs(th) (maks) ved Id
4.5V ved 250µA