STD18NF25
DigiKeys produktnummer
497-10299-2-ND - Tape og spole (TR)
497-10299-1-ND - Båndavsnitt (CT)
497-10299-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
STD18NF25
Beskrivelse
MOSFET N-CH 250V 17A DPAK
Produsentens standard leveringstid
16 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
N-kanal 250 V 17A (Tc) 110W (Tc) Overflatemontering DPAK
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
STD18NF25 Modeller
Kategori
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
29.5 nC @ 10 V
Produsent
Vgs (maks)
±20V
Serie
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
1000 pF @ 25 V
Digi-Reel®
Effekttap (maks)
110W (Tc)
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-55°C – 175°C (TJ)
FET-type
Grad
Bilteknikk
Teknologi
Godkjenning
AEC-Q101
Drain til Source-spenning
250 V
Monteringstype
Overflatemontering
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Leverandørens enhetsforpakning
DPAK
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On)
10V
Kapsling
Rds på (maks) ved Id, Vgs
165mOhm ved 8.5A, 10V
Baseproduktnummer
Vgs(th) (maks) ved Id
4V ved 250µA